شوق دیدار

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر شما ای نور الهی که به وسیله نورتان راه جویان راه یابند!یا صاحب الزمان…..

حال که چندی است گره در کار اهل دنیا خورده است و همه در گیرمشکلات و سختی های زندگی هستند. تنها شیعیانتان می دانند که راه رهایی از این مشکلات ظهور شماست و تنها با یاد و دیدار با شما دل هایشان ارام میگیرد. همان گونه که پدر گرامیتان امام حسن عسکری علیه السلام خطاب به شما فرموند:«  ای پسرم بدان قلب های اهل طاعت و اخلاص کنده میشوند به سمت تو، همانند یک جوجه پرنده ای که در لانه و در نزد مادرش ارامش میگیرد، از پناه بردن به تو ارامش میگیرند.»

یا امام زمان ما میدانیم برای اینکه موفق به دیدار با شما شویم باید زندگیمان مورد پسند شما باشد و انگاه است که این شعر زیبا در زندگیمان به تحقق می پیوندد:

“جذبه عشق چنان است میان من و دوست              که اگر من نروم او ز پی ام میاد”

یا صاحب الزمان…

ما برای اینکه زندگیمان مورد پسند شما باشد تمام تلاشمان را می کنیم چرا که می دانیم این شوق دیدار که در وجود پدید امده است نعمتی بزرگ از سوی خداوند است و ما شکر این نعمت را با انتظار فرج بجای می اوریم.و سعی می کنیم که روحیه انتظار را در وجودمان به اوج برسانیم.

 گاه با شما عهد می بندیم و تمام تلاش خود را می کنیم که زیر عهدی که با شما بسته ای نزنیم چرا که می دانیم شکستن عهد قلب هایمان را سخت می کند و انگاه است که از شما دور می شویم و شیطان به سمتمان می اید.پس یاریمان دهید که و کمکان کنید که در مبارزه با شیطان و نفس پیروز چرا که مغلوب شیدن در این نبرد باعث دوری از شما می شود و چه گمراهی بالا تر از این؟

الهم صل علی محمد و علی محمد و عجل فرجهم